Hakkımızda

Bir yandan güçlü büyüme performansı gerçekleştirirken; diğer yandan da içinde bulunduğu çevre ve toplum için sürdürülebilir değer üretme hedefi doğrultusunda kurumsal sürdürülebilirlik uygulamalarını geliştiren ve bu uygulamaların şirket çapında benimsenmesi ve yaygınlaştırılması için çalışan Berra Beton A.Ş.; faaliyet gösterdiği tüm alanlarda ürün ve hizmetlerinin çevresel ve sosyal etkilerini ve değer yaratma potansiyellerini ele alan, ürün ve hizmet seçeneklerine ilişkin tüm operasyonlarını tamamen uyumlu hale getiren sürdürülebilir değer üretme çalışmaları ile sürdürülebilir kalkınmayı kendine ilke edinmiştir.
 
 
 

HAZIR BETON

Çorum Berra Beton uzman kadrosu ile TS-EN 206 hazır beton standartlarında belirtilen tüm beton sınıflarını bilgisayar kontrollü otomatik santrallerde üretmektedir.

Üretilen beton transmikser’lerle şantiyelere taşınarak beton pompaları ile istenilen yere dökülmektedir.

Çağımızın yaygın kullanışlı, taşıyıcı yapı malzemesi betonun özellikleri sürekli geliştirilmektedir.

Betonun yapıda güvenilir bir biçimde işlevini yerine getirebilmesi için tasarım, üretim, taşıma, yerleştirme ve bakım aşamalarının profesyonelce gerçekleştirilmesi gerekir.
 
 

AGREGA TESISIMIZ

Ürünlerimiz Agrega Tesisimizde imal edilerek kullanıma hazır duruma getirilmektedir.
 
 

HAFIF BETON

Binalarda taşıyıcı özellik gerektirmeyen ve ilave yük getirmemesi istenen yerlerde dolgu amaçlı olarak kullanılır. 
 
 

BETON YOLLAR

Silindirle Sıkıştırılmış Beton (SSB) birçok yol inşası için ekonomik ve hızlı bir çözümdür
 
 

VIBRA BETON

Yeni nesil süper akışkanlaştırıcı katkılar sayesinde elde edilen çok düşük su/çimento oranından dolayı, bu tip betonların dayanımı ve maruz kaldıkları zararlı dış etkilere karşı dayanıklılığı çok yüksek seviyelere çıkar, yapının servis ömrü uzar.
 
 

HAZIR KURU ŞAP

ŞŞantiye yerinde transmikserden şap pompasına boşaltılır ve istenen mesafelere basılır. Yüzey, mastar uygulaması yapılarak bitirilebilir veya sonrasında helikopter perdahı yapılabilir. Hazır kuru şapın pompalama sonrasındaki işlemleri geleneksel şapla aynı olduğu için şantiye çalışanlarının alışkanlıklarında bir değişim yaşanması söz konusu değildir.
 
 

ENDÜSTRIYEL ZEMIN BETONU

Bu tip betonların ortak özellikleri yüksek yük taşıma kapasiteleri, çatlak oluşumunu minimize etmeleridir. Ayrıca donatı olarak kullanılan çelik tel veya sentetik lifler, donatı işçiliğini ortadan kaldırdığı için zamandan ve maliyetten tasarruf sağlanır. Endüstriyel zemin betonların uygulama alanlarından en önemlileri; fabrika zeminleri, soğuk hava depoları, şoklama odaları, hava alanı zeminleri, limanlar ve benzin istasyonlarıdır.
 
 

VIBRA ŞAP

HHazır beton gibi, tesisimizde üretilen, transmikserlerle şantiyelere sevkedilen, gerekirse istenilen yere beton pompası ile basılabilen ,yapılarda tesviye amacıyla kullanılan teknolojik inşaat malzemesidir. Kendiliğinden yerleşen şap, tesviye amacı ile yapıların iç ve dış mekanlarda ,izolasyon ve yapı tesisatının korunmasında , ankraj elamanlarının sabitlenmesinde, yüksek dayanım gerektiren döşemelerde düşük kalınlığın zorunlu olduğu yerlerde (en az 3 cm)ve hızlı uygulama gereken yerlerde kullanılır.

 

CE- SERTİFİKALARIMIZ

  

 

 

 

 

 

G- SERTİFİKALARIMIZ

 

Berra Beton Çorum ilinde Hazır Beton, hazır Şap, Hafif Beton Vibra beton üretiminde inşaat ve şantiyelere hizmet vermektedir..

Addres

Buharaevler, Kamışlı Evler Cd., 19000 Çorum Merkez/Çorum.

(0364) 777 00 19

 bilgi@berrabeton.com

((0364) 777 00 19

 Pazt-Cmrts - Sat: 9:00 - 18:00

Bağlantılar

Berra Beton Çorumda Çimento Beton Hizmetleri